مدل موهایی که شما را پیر نشان می دهد

همانطور که می دانید مدل موها نمایانگر زیبایی زن است ولی اگر شما در انتخاب مدل موها یتان اشتباه کنید ممکن است سن شما را از آن چه واقعا هست بیشتر نشان دهد.در ادامه ما نکاتی را به شما می آموزیم که باید از آنها خودداری کنید .

  • اگر موهای پرپشت و سالمی دارید نباید آن را بیش از حد کوتاه کنید. اما اگر دلتان خواست کوتاه کنید باید مدل آن را کمی به هم ریخته تر انتخاب کنید .
  • این تفکر که هر چه مو بلندتر باشد زیباتر است اشتباه است.هر چه مو بلندتر باشد ریشه ی مو ضعیف تر و بد حالت تر می شود.و این نامتقارنی و بی حالتی مو روی چهره ی شما تاثیر نامطلوبی دارد.مدل موهایی که از شانه ی شما اندکی بلندتر هستند انتخاب بهتری است.
  • اگر پوست روشن و سالخورده ای دارید نباید فکر کنید که تیره کردن موها باعث جوان تر شدن شما می شود.این فکر اشتباه است.تیرگی موها رو چهره ی شما سایه می اندازد و چین و چروک را بیشتر نشان می دهد.وقتی پا به سن گذاشته اید موهایتان را دو تا سه درجه روشن کنید.
  • همیشه موهایتان را یک رنگ نگه ندارید.اگر همیشه روشن است یک بار تیره کنید و برعکس.
  • اگر موهای سفیدتان را درست نگه دارید اصلا شما را پیر نشان نمی دهد.زرد کردن موهای سفید به اندازه رنگ کردن دندان ها بد است! از شامپوهایی استفاده کنید که دارای فیلتر uv هستند .اگر موهایتان سفید شده است از شامپوهایی استفاده کنید که رنگ آبی و بنفش دارند تا رنگ زرد را خنثی کنید.
  • همیشه و با عوض شدن هر مد , مدل مویتان را عوض نکنید .اینکار مانند استفاده بیش از حد از لوازم آرایش می ماند.عکس یک هنرپیشه هم سن و سال خود را که مدل موی او را دوست دارید را به آرایشگر خود نشان دهید تا موهایتان را مانند او کوتاه کند.

موهای چتری سن را کمتر نشان می دهد اما اگر به شما بیاید. چتری هایی تا وسط ابرو یا بلندتر از آن باعث جوانتر نشان دادن شما می شود ولی اگر موهای فر دارید از انجام این کار صرفه نظر کنید. همچنین میتوانید دیگر مطالب بهداشت و سلامت بانوان را نیز در سایت بانوی خورشید مطالعه نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.